Po dienos sunkumų, daugelio žingsnių ir pastangų, su kuriais susiduriame, verta pridurti šiuos keletą metodų į vakaro ritualus. Dėl to, prieš miegą, jūs suteiksite savo kojų raumenis ir sąnarius su tinkamu atsipalaidavimu ir palaikysite regeneravimo procesą.

Raminantis suspausti

Maišytuve turėtumėte sumaišyti gerti paukščių, pusę puodelio sėmenų, 3 šaukštus kokoso aliejaus, česnako skiltelės ir čili arbatinį šaukštelį. Gavę sklandų masę, nuplaukite savo koją ir apvyniokite balto kopūsto lapą. Geriausia palikti tokį paketą valandą. Gauta pasta turėtų padėti sušvelninti uždegusias sąnarius, be to, kopūstų lapelis veikia kaip patinimas.

Egzotinis kokteilis

Verta rūpintis savo sąnarių būkle ir iš vidaus. Padėdami organizmui vitaminų ir tinkamų ingredientų dozę, mes padedame apsaugoti kaulus ir raumenis. Pridėti vieną bananą, imbiero gabalėlį, pusę mango, tris datas, stiklinę pieno ir pusę stiklinės šviežių špinatų į maišytuvą. Toks vitaminų bomba padės išvengti naujo uždegimo.

Šildantis "tepalas"

Trys šaukštai medaus, sumaišyto su dviem šaukštais čili, vieną tarkuotą česnako skiltelę, keletą susmulkintų spanguolių ir gabalėlį iš tarkuotų imbierų. Mes sutepame riebalų sritį ir masažuojate mišinį. Išvalytas vietas galima pasirinktinai užpilti marlė. Tokiu būdu paruošta kompozicija padės sušilti skausmingą plotą ir taip pat atleis skausmą.

Mūsų močiutės anksčiau naudojo mūsų metodus. Šiandien, kai visi yra paleisti, ne visi gali sau leisti kasdien paruošti šviežių produktų mišinius. Kai kuriai taip pat trūksta savarankiškos disciplinos, kad kiekvieną dieną pakartotinai užkirstų kelią dėl šių metodų. Mes nusprendėme padėti. Mes atidžiai ištyrėme senus metodus ir sukūrėme naują korektorių, padedantį kovoti su Hallux. Hallu Motion yra paprastas naudoti korekcinis gelis, skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Viskas, ką jums reikia padaryti, tinkamai sureguliuokite tvirtinimus ant jūsų kojos ir palikite ją per naktį.